Putniem

GUSTOR B-92

Nātrija butirāts, 92%. Zarnu trakta mikrofloras modulators ar trīs veidu efektivitāti: mikrobioloģisko, fizioloģisko un imunoloģisko. Izmaina mikroorganismu populāciju gremošanas traktā: tam ir baktericīda iedarbība pret patogēnajām baktērijām un pozitīva ietekme uz labvēlīgo baktēriju vairošanos. Tādējādi samazinās caureju iespējamība. Nātrija butirāts ir barības viela zarnu trakta epitēlija šūnām, kas piedalās barības vielu absorbcijā. Jo labāk attīstītas šīs šūnas, jo efektīvāk notiek barības absorbcija. Nātrija butirāts stimulē fermentu sintēzi, aizkuņģa dziedzera sekrētu izdalīšanos, samazina iekaisuma citokīnu veidošanos.

GUSTOR N’RGY

Aizsargāts (ar taukskābju nātrija sāli) nātrija butirāts, 70%. Sviestskābe gremošanas traktā atbrīvojas pakāpeniski, nodrošinot efektivitāti visā gremošanas traktā. Antibakteriāla efektivitāte pret patogēnajām baktērijām. Darbojas kā dabīgs augšanas stimulators - palielina zarnu trakta epitēlija mikrobārkstiņu virsmu, uzlabojot barības vielu absorbciju un produktivitātes rādītājus. Pozitīva ietekme uz imūnsistēmu. Izmantojams barībā jau no pirmās dzīvības dienas

GUSTOR Poultry

Organisko un neorganisko skābju un to sāļu kombinācija ar nātrija butirātu. Aizsargā putnus no patogēno baktēriju infekcijām. Darbojas kā augšanas stimulators - pozitīvi ietekmē zarnu trakta epitēlija mikrobārkstiņu reģenerāciju, palielina to virsmu, uzlabojot barības vielu absorbciju un produktivitātes rādītājus. Pozitīva ietekme uz imūnsistēmu. Samazina diarejas.

GUSTOR Liquid

Šķidrs organisko skābju un sāļu maisījums, satur nātrija butirātu. Kuņģa un zarnu trakta paskābinātājs, baktericīds un augšanas stimulators. Novērš patogēno mikroorganismu attīstību un veicina pienskābo baktēriju augšanu. Produkta sastāvā esošais nātrija butirāts pozitīvi ietekmē zarnu trakta epitēlija mikrobārkstiņu reģenerāciju, palielina to virsmu, uzlabojot barības vielu absorbciju un produktivitātes rādītājus. Pozitīva ietekme uz imūnsistēmu. Samazina diarejas. Pievieno barībai vai ūdenim.

Formi NDF

Nātrija formiātu un skudrskābi saturošs antibakteriāls products ar ļoti augstu aktīvās vielas saturu >95%, efektīvs pret Campylobacter, Salmonellen, E. coli. Granulēts

Natesse

Aizsargāts nātrija butirāts kombinācijā ar ēteriskajām eļļām. Produkts izstrādāts nekrotiskā enterīta profilaksei broileriem. Samazina C.perfringens un Salmonella kolonizāciju un vairošanos gremošanas traktā. Stimulē imūnsistēmu, samazina cāļu krišanu. Darbojas kā augšanas stimulators - palielina zarnu trakta epitēlija mikrobārkstiņu virsmu, uzlabojot barības vielu absorbciju. Uzlabo produktivitātes rādītājus.

Qualitegg

Uzlabo olu baltumu un olu čaumalu kvalitāti. Satur organiskās skābes un to sāļus, C un D3 vitamīnus, cinku un mangānu metionātu fomā. QUALITEGG iedarbojas uz barības vielu absorbcijas mehānismu un kalcija transportu uz tā nogulsnēšanās vietu olvadā, nodrošinot procesu ar vitamīniem un organiski saistītiem mikroelementiem, kas palielina kalcija iekļaušanos olas čaumalā tās veidošanās procesa laikā. Stimulē gremošanas trakta epitēlija šūnu reģenerāciju, tā veicinot barības vielu absorbēšanās uzlabošanos. Veicina pienskābās mikrofloras attīstību un novērš patogēno mikroorganismu vairošanos. Samazinās caureju gadījumi un netīro olu problēma.

Salmonat P

Plaša spektra antibakteriāls produkts, satur skudrskābes sāļus (diformiātus). Izmanto salmonellas iznīcināšanai. Ilgstoša iedarbība, novērš arī atkārtotu rekontaminēšanos. Var pievienot gan barības ražošanas izejvielām, gan barībai.

Funginat

Plaša spektra pelējumu inhibitors dzīvnieku barībā un barības izejvielās. Produkts satur nepiesātinātos propionskābes sāļus (dipropionātus), apvienojot brīvo skābju iedarbības efektivitāti ar sāļu noturību. Ātrāka iedarbība par palējumu inhibitoriem, kas sastāv tikai no propionātiem un ilgāks aktivitātes periods par brīvo skābju savienojumiem. Produktam ir pulverveida un šķidrās formas.

Toxiwall

Mikotoksīnu piesaistītājs – kombinēts produkts, satur neorganiskus minerālus, rauga šūnu sieniņas un diatomītu. Piesaista aflatoksīnus, DON, trihotecēnes, zearalenonu, ohratoksīnu, fumonizīnu. Samazina ar mikotoksīniem inficētas barības negatīvo ietekmi, nodrošinot optimālu dzīvnieku augšanu un produktivitāti.

Endofeed DC

Fermentu komplekss, satur endo-b-glikonāzi un endo-b-ksilanāzi. Papildus aktivitātes: celulāzes, hemicelulāzes, a-galaktozidāzes un proteāzes nenoteiktā koncentrācijā. Pievieno barībai, kas satur miežus, kviešus, kukurūzu, rudzus, tritikāli, auzas, soju. Palielina barības izmantošanas efektivitāti.

Glymet

Organiski saistīti mikroelementi - glicīna un mikroelementu Zn, Cu, Mn, Fe helāti. Augsta izmantojamība dzīvnieku organismā. Optimāla stabilitātes konstante – noturīgs pret strauju disociāciju (metāla atdalīšanos no helāta) kuņģa skābes iedarbībā. Glicīna-metāla helāts tiek absorbēts zarnās tādā pašā veidā, kā citas aminoskābes, un ar asinīm transportēts uz audiem.

Alkosel® R397

Organiski saistīts selēns: selenizēts neaktīvs raugs Saccharomyces cerevisiae NCYC R397. Gandrīz pilnībā viss Se saturs produktā (> 98%) ir organiski saistītā formā, t.sk. vairāk nekā 60% ir L(+)selenometionīna formā. Aktīvi uzsūcas zarnu traktā, izmantojot tos pašus kanālus kā aminoskābes. Produkts izmantojams tikai atzītiem dzīvnieku barības ražotājiem.

Anilox P26

Antioksidants ar plašu iedarbības diapazonu, kuru izmanto gan barības ražošanas izejvielām, gan gatavajai barībai. Komplekss produkts, satur BHA, BHT, PG, kuri darbojas sinerģiski. Izmantojams tikai dzīvnieku barības ražošanā

Lipidol Ultra

Barības tauku un proteīna absorbcijas uzlabotājs. Satur 4 funkcionālus lizofosfolipīdu veidus ar maza izmēra molekulām. Barības tauku emulģēšanas īpašības. Palielina zarnu šūnu membrānu caurlaidību, uzlabojot tauku un proteīna absorbciju. Paplašina asinsvadus - labāka asinsrite un labāks barības vielu transports asinīs. Ļauj samazināt enerģijas saturu barībā.

Ecobiol

Probiotika, satur Bacillus amyloliquefaciens CECT 5940. Efektīvi darbojas pret patogēnām baktērijām Clostridium perfringens, Escherichia coli un Salmonella. Sadarbojas ar pienskābo mikrofloru, lai sasniegtu pilnīgu visa gremošanas trakta aizsardzību. Izdala pienskābi un fermentus, īpaši proteāzes un amilāzes. Atjauno zarnu trakta mikrofloru pēc antibiotiku lietošanas un stresa situācijām. Uzlabo ražības rādītājus – diennakts dzīvmasas pieaugumu un barības izmantošanas efektivitāti. Baktērijas ir izturīgas pret barības granulēšanas temperatūrām

Magnapac

Aizsargātie kalcinētie sausie palmu tauki - koncentrēts enerģijas avots. Palielina enerģijas koncentrāciju barības devā. Bagāti ar nepiesātinātajām taukskābēm, kam raksturīga augsta sagremojamība un izmantojamība. Produkta stabilā termoizturība atļauj palielināt tauku daudzumu barības maisījumā, neietekmējot barības granulu kvalitāti.