Liellopiem

Starterbarības 0−2 mēnešus veciem teļiem un 2-6 mēnešus veciem teļiem

Starterbarības efektīvai un rentablai ganāmpulka atjaunošanai, lai telītes pēc izaugšanas varētu sasniegt savu ģenētisko produktivitāti. Nodrošina ātru telīšu augšanu un attīstību. Starterbarības satur nepieciešamās barības vielas, enerģiju un A, D3, E un B grupas vitamīnus kā arī piedevas, kas palīdz attīstīt priekškuņģa mikrofloru un nodrošina labāku barības vielu absorbciju; mikroelementus Cu, Zn, Mn, Fe un Se organiski saistītā formā, kam ir ļoti augsta izmantojamība teļu organismā. Baktericīda piedeva samazina diarejas. Mikotoksīnu adsorbents palīdz novērst mikotoksīnu negatīvo ietekmi uz telīšu veselību un augšanu.

Magnapac

Aizsargātie kalcinētie sausie palmu tauki – koncentrēts enerģijas avots govīm augstas produktivitātes fāzē laktācijas sākumā. Palīdz uzturēt ķermeņa kondīciju un novērst dzīvmasas zudumus. Bagāti ar nepiesātinātajām taukskābēm, kam raksturīga augsta sagremojamība un izmantojamība dzīvnieku organismā. Palīdz noturēt laktācijas līkni pēc maksimālā izslaukuma sasniegšanas, paaugstinot kopējo izslaukumu visā laktācijas periodā. Pozitīva ietekme uz reprodukciju. Iekļaujot barības devā ar enerģiju bagātus taukus un samazinot negatīvās enerģijas bilances laiku un intensitāti, var nodrošināt ovulācijas cikla ātrāku norisi. Nepiesātinātās taukskābes, kas ietilpst tauku sastāvā, dzīvnieka organismā tiek izmantotas par izejmateriālu progesterona un prostaglandīnu sintēzei. Progesterons palīdz sagatavot dzemdi embrija implantācijai un palīdz saglabāt grūsnību, regulējot embrija apgādi ar barības vielām.

GUSTOR Ruminants Thermostabil

Produkta sastāvā ir aktīvs dzīvais raugs Saccharomyces cerevisiae 47 un ābolskābes sāls. Palīdz uzturēt spureklī anaerobu (bezskābekļa) vidi un optimālu pH (6,2–6,8), tā veicinot spurekļa mikroorganismu aktivitāti. Raugi intensīvi izmanto spureklī kopā ar apēsto barību nonākušo skābekli un rada labvēlīgu vidi anaerobo mikroorganismu darbībai. Savairojoties un aktīvi darbojoties celulozi šķeļošajām baktērijām, uzlabojas kokšķiedras noārdīšanās un barības sagremojamība. Ja dzīvnieks spēj tilpumaino barību ātrāk sagremot, tā no spurekļa pārvietojas tālāk pa gremošanas traktu, un atbrīvojas vieta jaunai barības porcijai – uzlabojas barības apēdamība. Otrs produkta izēdināšanas efekts ir spurekļa pH līmeņa stabilizācija. Raugi spureklī savai augšanai izmanto glikozi un dažādus saliktos cukurus, tā konkurējot ar pienskābi veidojošām baktērijām. Produkta sastāvā esošie ābolskābes sāļi vēl papildus stimulē pienskābi šķeļošo baktēriju augšanu. Samazinās spurekļa acidozes rašanās iespējas, īpaši izēdinot barības devas ar augstu cietes īpatsvaru vai skābbarību ar augstu pienskābes saturu.

Toxinor

Mikotoksīnu piesaistītājs, uz neorganisku minerālu bāzes – bentonīta-montmorilonīta, sepiolīta, un diatomīta kombinācija. Montmorilonīts un sepiolīts ir trīsslāņu minerālie māli, kas saista mikotoksīnus starp slāņiem un uz virsmas. Diatomīts sastāv no seno jūras vienšūnas organismu un dažāda veida aļģu paliekām. Fosilie skeleti ir ļoti poraini, tādēl darbojas slazds mikotoksīnu piesaistīšanai. Toxinor ir efektīvs pret aflatoksīniem, trihotecēnēm, zearalenonu, ohratoksīnu, fumonizīnu. Samazina ar mikotoksīniem inficētas barības negatīvo ietekmi, nodrošinot optimālu dzīvnieku augšanu un produktivitāti. Toxinors ir aktīvs un stabils pie dažādiem vides pH un dažādās temperatūrās.

Toxiwall

Mikotoksīnu piesaistītājs – kombinēts produkts, satur neorganiskus minerālus, diatomītu un rauga šūnu sieniņas. Piesaista aflatoksīnus, DON, trihotecēnes, zearalenonu, ohratoksīnu, fumonizīnu. Samazina ar mikotoksīniem inficētas barības negatīvo ietekmi, nodrošinot optimālu dzīvnieku augšanu un produktivitāti.

Glymet

Organiski saistīti mikroelementi - glicīna un mikroelementu Zn, Cu, Mn, Fe helāti. Augsta izmantojamība dzīvnieku organismā. Optimāla stabilitātes konstante – noturīgs pret strauju disociāciju (metāla atdalīšanos no helāta) kuņģa skābes iedarbībā. Glicīna-metāla helāts tiek absorbēts zarnās tādā pašā veidā, kā citas aminoskābes, un ar asinīm transportēts uz audiem.

Alkosel® R397

Organiski saistīts selēns: selenizēts neaktīvs raugs Saccharomyces cerevisiae NCYC R397. Gandrīz pilnībā viss Se saturs produktā (> 98%) ir organiski saistītā formā, t.sk. vairāk nekā 60% ir L(+)selenometionīna formā. Aktīvi uzsūcas zarnu traktā, izmantojot tos pašus kanālus kā aminoskābes. Produkts izmantojams tikai atzītiem dzīvnieku barības ražotājiem.

Ca propionāts

Govīm pirms- un pēcatnešanās periodam. Propionāta daļa nodrošina papildu enerģiju, bet kalcijs paaugstinā kalcija līmeni asinīs.