Sveicināti

Pasaule šodien dzīvo milzīgu politisku, informatīvās apmaiņas un zinātnisko tehnoloģiju attīstības pārmaiņu laikā, kas norisinās līdz šim nepieredzētā ātrumā.

Visām šīm pārmaiņām un cēloņsakarībām ir garīgs pamats. Sākumā rodas doma, ideja, bet tālāk mērķtiecīgas darbības rezultātā domas un idejas kļūst par realitāti. Pēc šādiem principiem no sava dibināšanas brīža 1993. gadā vadījusies arī mūsu SIA Proventus Farms Pluss. Mēs visu laiku esam gājuši kopsolī ar pasaules lauksaimnieciskās un biotehnoloģiskās zinātnes jaunākajām atziņām un atklājumiem, sadarbojoties ar pasaules vadošajām šo nozaru firmām.

Mūsu SIA Proventus Farms Pluss, tās dibinātājs un direktors Igors Sugako par savas sadarbības partneriem izvēlas pasaulē pazīstamas un atzītas kompānijas - spāņu firmas NOREL S.A, Andrés Pintaluba, SA (APSA) un TOLSA Group, vācu ADDCON GmbH, Austrijas SmaXtec. Mūsu SIA Proventus Farms Pluss strādā visās trīs Baltijas valstīs – Igaunijā, Latvijā un Lietuvā.

Mūsu produkti

Vārds no ģenerāldirektora

Igors Sugako

Mēs šeit Latvijā un Baltijā esam Jums blakus, lai palīdzētu ar jaunāko zinātnisko informāciju par biotehnoloģijas sasniegumiem, kā arī piedāvājam reālus tās risinājumus un produktus Jūsu radošās iniciatīvas, veiksmes un panākumu nodrošināšanai.